wtorek, grudnia 31

Poznajcie nas ;)

Prowadzimy tego bloga od sierpnia, ale wy nas w ogóle nie znacie, dlatego postanowiłyśmy się wam jakoś przedstawić. Jak wiecie bloga prowadzimy my, Paulina i Julia. Mamy po 15 lat. Obie lubimy modę, dlatego właśnie utworzyłyśmy tego bloga. Chodziłyśmy do tej samej szkoły podstawowej.

Paulina:
Mój ulubiony kolor to fioletowy. Nie mam zwierząt.  Chciałabym być siatkarką. Lubię opiekować się dziećmi. Nie lubię się uczyć. Nie lubię czytać książek. Ulubiony miesiąc to marzec. Chciałabym pojechać do Hiszpanii. Mój ulubiony sklep to Cropp.


Julia:
Mój ulubiony kolor to niebieski, taki jak czyste niebo. Mam psa i kota. Nie mam rodzeństwa. W przyszłości chcę być aktorką, otworzyć dom dziecka, pomagać chorym ludziom i podróżować po świecie. Urodziłam się w kwietniu. Chciałabym mieć tatuaż i kolczyk w nosie. Chcę mieszkać w NYC. Uwielbiam serię Dary Anioła. Nie lubię jak ktoś porównuje pepsi do coca coli. Mogę cały czas słuchać piosenki KLIK. Lubię czytać książki.

Pamiętajcie o naszym facebooku ♥♥♥ klik


4 komentarze:

 1. http://inspirations-blogg.blogspot.com/ jak dasz link w komentarzu do twojego bloga to napewno umieszcze go w kolejnym poscie :) To moj nowy blog :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że się coś dowiedzieliśmy o was :)

  lusiaa-lusiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że teraz wiemy o was trochę więcej.. jestem bardzo podobna do Pauliny :PP

  Obserwuję i liczę na rewanż:
  martyna-k.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy blog bede czesciej wpadac :)
  Tez nie lubie porownywqc pepsi i coli

  OdpowiedzUsuń